SUPPORT YOUR LOCAL HOMELESS 11.1.2018 0:00:00

Dreams brand nikdy nemal byť len o oblečení - to je len pekným prostriedkom k vyjadreniu našich myšlienok postojov, názorov či hodnôt. Primárnou ideou bolo, je a stále bude aj podpora sociálno - kultúrneho prostredia.

Máme tu zimu. Pre veľa ľudí je to jedno z najťažších období v roku na prežitie. A to doslovne! Hovoríme o ľuďoch bez domova, opustených mamičkách, o deťoch v detských domovoch, resp. o ľuďoch pohybujúcich sa v zlých sociálnych podmienkach. Často kráť na hranici chudoby. Vytorili sme kampaň “SUPPORT YOUR LOCAL HOMELESS" a veríme že aj vďaka Vašej podpore môžeme spoločne prispieť k lepšiemu životu ľuďom, ktorí to potrebujú.

Navštívte vo svojom okolí akékoľvek zariadenie, ktoré pomáha ľuďom v núdzi alebo pomôžte takejto osobe či osobám blízko Vás podľa daných potrieb a to prinesením nepotrebného oblečenia, potravinami, hygienickými potrebami a pod.

Napíšte nám, že ste tak urobili a okrem dobrého pocitu z pomoci druhým dostanete od nás doživotnú zľavu 20 percent na naše produkty.

My si svoje sľuby plníme. Aj vďaka Vašej podpore našej značky môžeme nakúpiť potraviny, hygienické potreby, deky, .. pre nocľaháreň DE PAUL v Bratislave, v ktorej Marek pracoval. Z každého predaného kusu oblečenia či doplnkov z našej značky DREAMS BRAND ide 1€ na dobrú vec.

Centrá pomoci vo Vašom okolí vyhľadáte pomocou - Centrálny register poskytovateľov sociálnych služieb

Ďakujeme že s nami myslíte aj na iných .

S láskou a rešpektom Dreams brand

© drmsbrand.com 2016, beží na systéme sellio od vibration.sk

KLBH s.r.o., Krizna 40, Bratislava 81107, 0907 605 388, info@drmsbrand.com
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info